Bicykle PINARELLO

Všetko začalo v roku 1952 v talianskom Villorba di Treviso, kde značku PINARELLO  založil Giovanni Pinarello. Osobitný prístup, dizajn a spracovanie rýchlo vyniesol bicykle PINARELLO  medzi svetovú špičku a vo svete cyklistiky sa MadebyPinarello™  stáva pojmom.

Značka stála pri veľkom počte obrovských úspechov a podporovala radu profesionálnych teamov. V súčasnosti využíva vybavenie PINARELLO s komponentami MOST team INEOS Grenadier. Výhradným dovozcom bicyklov značky PINARELLO na Slovensko je firma DAVORIN, s.r.o. a nakupovať môžete aj cez e-shop so športovým oblečení a bicyklami.

PINARELLO, to ale nie je len minulosť ovenčená veľkolepými úspechmi, ale predovšetkým budúcnosť. Práve vizionársky prístup, inovácie a najmodernejšie technológie vždy pomáhali tým najlepším cyklistom dostať sa vo svojej ére na absolútny vrchol. V posledných rokoch to boli jazdci ako Bradley Wiggins, Chris Froome, Geraint Thomas, Egan Bernal, ktorí ovládli Tour de France a mnoho ďalších slávnych pretekov, no najnovšie sa do histórie nezmazateľne zapísal aj Filippo Ganna, ktorý stanovil nový rekord v hodinovke – ako inak, na revolučnom bicykli Pinarello Bolide F HR 3D, najrýchlejšom pretekárskom bicykli vyrobenom prostredníctvom technológie 3D tlače.

Vytvárame emócie – to je DNA značky Pinarello. 

Všetko, čo vytvárame musí byť nie len inovatívne a odlišné od všetkého ostatného, ale aj krásne a vytvorené s priam chorobným zmyslom pre detail.